''Girişimcilik Ekosisteminin Ekranı''

Bisiklet Şenliği 12 Haziran’da Yaşam Vadisi’nde

3 Haziran Dünya Bisiklet Günü’nde Beylikdüzü Belediyesi ve Beylikdüzü Kırlangıç Bisiklet Kulübü işbirliğiyle düzenlenen “Beylikdüzü Sağlığa Pedallıyor etkinliği Yaşam Vadisi 1. Etap’ta sporseverlerin katılımıyla başladı. Etkinlik kapsamında Beylikdüzülü vatandaşlar birbirinden renkli bisikletlerle pedal çevirdi. Her Perşembe günü ilçede düzenli olarak gerçekleştirilecek olan etkinlikte konuşan Beylikdüzü Belediyesi 1.Başkanvekili Serdal Mumcu, Beylikdüzü’nde yaşayan tüm vatandaşların yaşam kalitesini artırmak için çalışmalarına aralıksız devam ettiklerini ifade ederek, “Şu an da ilçemizde 7000 metre olan bisiklet sürüş parkurumuz en kısa sürede 14000 metreye çıkacak. Buradan bunun müjdesini de vermek istiyorum.” dedi.

 

‘3 Haziran Dünya Bisiklet Günü’nde Beylikdüzü Belediyesi ve Beylikdüzü Kırlangıç Bisiklet Kulübü işbirliğiyle düzenlenen “Beylikdüzü Sağlığa Pedallıyor” Etkinliği Yaşam Vadisi 1. Etap’ta başladı.Yaşam Vadisi’nde yapılan etkinlikte yarışmacılara hes kodu sorgulamaprogram kayıt ve kit dağıtımı gerçekleştirilirken, “Çanakkale Şehitler Abidesi Rölyef” alanından başlayan bisiklet turu Enver Adakan Caddesi üzerinden Beylikdüzü Meydan’a kadar sürdü. Sosyal mesafe kurallarına dikkat edilerek gerçekleştirilen etkinliğe çok sayıda genç ve çocuk bisiklet sürücüsü de katıldı. Güvenlik önlemleri eşliğinde düzenlenen bisiklet turu oldukça renkli görüntülere sahne olurken, Etkinliğe Beylikdüzü Belediyesi 1.Başkanvekili Serdal Mumcu, Beylikdüzü Belediye Başkan Yardımcısı Emel Turan, Beylikdüzü Belediyesi Meclis Üyesi Handan Öztürk, Beylikdüzü Belediyesi Meclis Üyesi ve Spor Komisyonu Başkanı Ali Mesut Çelik, Gençlik ve Spor Hizmetleri Müdürü Fidan Gül ve çok sayıda sporsever katıldı. Etkinlik öncesi konuşma yapan Beylikdüzü Belediyesi 1.Başkanvekili Serdal Mumcu, Beylikdüzü’nde yaşayan tüm vatandaşların yaşam kalitesini artırmak için çalışmalarına aralıksız devam ettiklerini ifade ederek, “Şu an da ilçemizde 7000 metre olan bisiklet sürüş parkurumuz en kısa sürede 14000 metreye çıkacak. Buradan bunun müjdesini de vermek istiyorum. Çok yakın bir zamanda yeni parkurlarımızda birlikte pedal çevireceğiz” dedi.

 

Bisiklet Şenliği 12 Haziran’da Yaşam Vadisi’nde

Yaşam Vadisi 1. Etap’ta başlayan “Beylikdüzü Sağlığa Pedallıyor” Etkinliği her Perşembe günü Beylikdüzü’nün farklı mahallelerinde devam edecek. 10 Haziran Adnan Kahveci Mahallesi, 17 Haziran Kavaklı Mahallesi-Sahil Mahallesi ve 24 Haziran tarihinde ise Gürpınar Mahallesi ile Dereağzı Mahallesi’nde düzenlenecek olan bisiklet turlarına sporcular şahsi bisikletleri ve kaskları ile katılabilecek. Sporcular belediyenin web sitesinde bulunan etkinlik taahhütnamesini imzalayıp etkinlik günü alanda yetkililere vermesi gerekmektedir. 18 yaş altı sporcuların ise taahhütnameyi velilerine imzalatıp etkinli günü yetkililere vermesi gerekiyor. Beylikdüzü Belediyesi Gençlik ve Spor Hizmetleri Müdürlüğü tarafından 12 Haziran 2021 tarihinde ise 10.00 – 16.00 saatleri arasında Yaşam Vadisi 2. Etap’ta 03-14 yaş grubunda “Bisiklet Şenliği” düzenlenecek. Etkinliğe sporseverlerin şahsi bisikletleri ve kaskları ile katılabileceği duyurulurken, sınırlı sayıda kontenjanın olacağı etkinlikte yarışmacılara katılım madalyası ve sertifika verilecektir. Kayıtlar, 03 – 10 Haziran 2021 tarihleri arasında Beylikdüzü Belediyesi’nin internet sitesinden online olarak yapılacaktır.

 

 

Yoruma kapalı.