''Girişimcilik Ekosisteminin Ekranı''

Kitap Adam’dan Kırtasiye Desteği

Beylikdüzü Kent Konseyi Başkanlığı tarafından Beylikdüzü Gıda Bankası üzerinden destek alan ailelerin çocukları için başlatılan Kırtasiye Malzemeleri destek kampanyasına Beylikdüzü Adnan Kahveci Mahallesi ve Yakuplu Mahallesi şubeleri ile Kırtasiye ve Okul Malzemeleri alanında hizmet veren işletme yöneticileri kampanyaya kırtasiye malzemesi desteğinde bulundular.

Kitap Adam Kırtasiye ve Okul Malzemeleri işletmesi tarafından öğrenciler için hazırlanan Kırtasiye Malzemeleri Lonca Medya yönetim kurulu başkanı iş kadını Nurhayat Varol vasıtasıyla işletme yöneticilerinden alınarak, Beylikdüzü Kent Konseyi Başkanı Elif Necla Türkoğlu ve kent konseyi yöneticilerine teslim edildi.

Beylikdüzü Kitap Adam Kırtasiye ve Okul Malzemeleri işletmesinden Beylikdüzü Kent Konseyi Başkanlığı Gıda Bankası üzerinden destek alan ailelerin çocukları için kırtasiye yardımı…

Beylikdüzü Kent Konseyi Başkanı Elif Necla Türkoğlu Lonca Medya mikrofonlarımız aracılığı ile yapmış olduğu bilgilendirmede Gıda Bankası üzerinden yardım alan ailelere desteklerini esirgemeyen Kitap Adam yöneticilerine ve tüm çalışanlarına teşekkür ederek kampanyanın yıl boyunca devam edeceğini kampanyaya  herkesi destek vermeye davet etti.

Bir çocuğun bile kırtasiye malzemesini karşılamanın mutluluğunu yaşamak isteyen herkes elinden geldiği kadar bu kampanyaya destek olabilirler. Bizlerde Lonca Medya olarak kampanyaya destek olan tüm işletmelere teşekkür ederiz.

Yoruma kapalı.