''Girişimcilik Ekosisteminin Ekranı''

Philips Ambilight’ı 30 Gün Boyunca Keşfetme Fırsatı

 TP Vision Türkiye, Hepsiburada’yla gerçekleştirdiği kampanya kapsamında tüketicilere Ambilight’ı keşfetme imkanı sunuyor.

Philips teknolojisi olan Ambilight; TV’nin arkasındaki akıllı LED’ler sayesinde renkleri gerçek zamanlı olarak duvara yansıtıyor ve ekranı daha geniş gösteriyor.

Dinamik ışık gösterileri, Ambilight teknolojisi sayesinde bulunduğu odayı canlı ve sıcak bir ışıkla kaplayarak kullanıcılarına Ambilight’sız TV’leriyle geçirdikleri günleri sorgulatıyor.

Tüketiciler, ‘‘Philips Ambilight’ı 30 Gün Boyunca Keşfetme Fırsatı’’ kampanyası kapsamında Haziran ayı sonuna kadar kampanyaya dahil olan Ambilight modellerinden birini satın alıyor ve ürünün kendilerine teslim edildiği tarih itibariyle 7 gün içinde kampanya web sayfası olan https://www.philipsambilightkesfet.com/ sitesini ziyaret edip kampanya kaydını tamamlıyor.

Alışveriş faturasını ve Hepsiburada’nın ‘Siparişlerim’sayfasından ürünün teslim alındığı tarihi gösteren ekran görüntüsünü sisteme yükledikten sonra başvuru geçerli oluyor. Ürün teslim tarihi itibariyle 30 gün içerisinde de iade hakkı kazanmış oluyor.

Kampanya hakkında daha detaylı bilgiye aşağıdaki linkten ulaşabilirsiniz;

https://www.philips.com.tr/c-w/kampanyalar/ambilightkesfet.html

İyi seyirler!

 TP Vision Hakkında

TP Vision Europe B.V. (‘TP Vision’) Amsterdam merkezli, tamamı TPV Technology Limited (‘TPV’) Şirketi altında olan dünyanın önde gelen monitor ve TV üreticilerinden biridir.

Görsel-işitsel dijital eğlence dünyasında önemli bir tüketici elektronik ürünleri şirketi olan TP Vision, Philips markalı televizyonların (Avrupa, Rusya, Orta Doğu, Güney Amerika, Hindistan ve Asya-Pasifik bölgesinde seçili ülkeler) ve ses ürünlerinin Koninklijke Philips N.V. markası adı altında (dünya genelinde) geliştirilmesine, üretilmesine ve pazarlanmasına odaklanıyor.

TP Vision; tasarım uzmanlığını ve yenilikçi Philips TV mirasını, TPV teknolojisinin operasyonel kusursuzluğu, esnekliği ve hızıyla birleştirerek gerçekleştiriyor.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.