''Girişimcilik Ekosisteminin Ekranı''

Kırlangıç Yaşam Alanlarından Muhteşem Sünnet Düğünü

Beylikdüzü Yakuplu Mahallesi Kırlangıç Yaşam Alanları’ndan Muhteşem Sünnet Düğünü

Beylikdüzü Yakuplu Mahallesi Kırlangıç Yaşam Alanları’nda Engin Erişir’in çocukları Rüzgar Ali ve Atlas için düzenlenen Sünnet Düğünü renkli görüntülere sahne oldu. Chp Genel Başkan Yardımcısı Engin Özkoç ve Beylikdüzü Belediye Başkanı Mehmet Murat Çalık’ında katıldığı Sünnet Düğününe katılanlar gönüllerince eğlendiler.

Rüzgar Ali ve Atlas için düzenlenen Sünnet Düğünü görüntüleri ve etkinlikten görüntüler.

CHP Genel Başkan Yardımcısı Engin Özkoç ve Beylikdüzü Belediye Başkanı Mehmet Murat Çalık Engin Erişir’in çocukları için düzenlediği Sünnet Düğününe katıldılar.

Fındık Kurdu Berna şarkılarını Rüzgar Ali ve Atlas için seslendirdi.

Beylikdüzü Kırlangıç Alanları olarak Yakuplu Sosyal Tesislerinde düzenlenen etkinlikte  Kırlangıç Sosyal Alanları çalışanları hazırlıkları ile dikkat çekti. Etkinlikte çocuklar için gösteriler, çocuklar için pamuk şeker, popcorn ve eğlenceler ile birlikte ses sanatçıları katılımcılara güzel bir gece yaşattılar.

Beylikdüzü ilçesinde Kırlangıç Yaşam Alanları kalitesi ve başarılı yönetimi ile dikkat çekiyor. Beylikdüzü ilçesinin bir çok noktasından hizmet veren işletme düzenledikleri organizasyonlar ve fiyat politikaları politikaları ilede vatandaşlar tarafından takdirle karşılanıyor.

Engin Erişir’in çocukları için düzenlenen Sünnet Düğününe katılan konuklar keman eşliğinde karşılandı…

 

  • Lonca Medya
  • www.beylikduzu.com.tr
  • www.beylikduzu.tv

 

Yoruma kapalı.