''Girişimcilik Ekosisteminin Ekranı''

İshak Akbay İmkanı Var Mı

Sunuculuğun kitabını yazan adam İshak Akbay’dan sürpriz bir eser imkanı var mı 

Sunucu, Oyuncu, Ses Sanatçısı İshak Akbay ”İmkanı var mı’‘ isimli eseri ile tüm dijital platformlarda izleyicilerinin karşısına çıkacağı günü bekliyor.

Her Şey O Cümleyle Başladı

Lise son sınıf öğrencisiyken felsefe öğretmeni “İshak sesin ve gülüşünü binlerce ses ve gülüş arasından gözüm kapalı ayırabilirim. Farklı bir sesin ve ışığın var neden medya sektöründe kendine bir yer aramıyorsun” cümlesi sonrası sunuculuk, radyo tv programcılığı, diziler ve sahne sunumlarının yanı sıra Lonca Medya röportajlarıylada yakından tanıdığınız İshak Akbay sürpriz bir eser ile ekranlarınız karşısına çıkacağı günü bekliyor.

Sahnelerin Vaz Geçilmez İsmi İshak Akbay

Sahnelerde binlerce program sunarak bu alanda cumhurbaşkanı, başbakan, siyasi parti temsilcileri, milletvekilleri, sanatçılar, sivil toplum kuruluşları, özel geceler, belediye programları, ödül törenleri, festivaller ile her türlü sahne performansları ile tanınan Akbay’ın çok geniş bir program yelpazesi dikkat çekiyor.

Etkilendiği Rol Müdelleri

Halkla ilişkiler ve reklamcılık mezunu olan İshak Akbay  Sezai Aydın, Sungun Babacan ve Müge Oruçkaptan gibi çok değerli hocalardan diksiyon, etkili iletişim, dublaj eğitimi almış, Halit Kıvanç, Cenk Koray, Korhan Abay, Zafer Kiraz, Orhan Boran, Sezen Cumhur Önal, Erkan Yolaç, Bülent Özveren gibi üstadları kendisine önder almış Barış Manço hayranı’dır.

Türkçe ve Çerkez dillerinde eserleri olan İshak Akbay Türkiye’nin tek Cruise Gemisi Miray İnternational seyahat gemisininde Entertainment Departmanında geminin sesi olarak hem sunucu, hem şarkıcı olarak sahne alıyor. Ayrıcı bu alanda yine aynı departmanda birlikte sahne aldığı Selvihan & Ahmet Eriş ile birlikte birde Maxi Single çalışması bulunuyor. Ayrıca 2011 yılında Kafkas Diasporası yılın sanatçısı seçerek bu alanda ödül almış, Lonca Medya olarak bir çok röportaj gerçekleştirmiş bir sanatçı olarak dikkat çekiyor.

Tüm dijital medya platformlarında yayınlanacak olan ”İmkanı var mı’‘ isimli klip çekimleri tamamlanarak söz ve müziği değerli sanatçı Recep Alemdar’ait olan ve Güvercin Müzik etiketiyle tüm dijital medya platformlarında bayramın birinci günü yayınlanacak olan eserin sponsorluğunu ise YMZ Özmen Tekstil yönetim kurulu başkanı iş insanı Yılmaz Özmen YMZ MODA olarak üstlendi.

Lonca Medya

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.