''Girişimcilik Ekosisteminin Ekranı''

ChainCamp 5-6 Haziran’da YouTube’da!

Türkiye’nin en inovatif blockchain zirvesi İstanbul ChainCamp 5-6 Haziran’da YouTube üzerinden canlı olarak yayınlanacak.

İstanbul Üniversitesi Blockchain Teknoloji Kulübü ile Google DSC – İstanbul Üniversitesi’nin ortak düzenlediği bu etkinlik hem kulüplerin YouTube kanalından hem Kriptopara TV’den eş zamanlı olarak yayınlanacak.

ChainCamp etkinliğinde Blockchain teknolojisinin multidisipliner potansiyeli tecrübeli ve uzman konuklarla konuşulacak. Blockchain ve Tedarik Zinciri, Kriptoparalar, Blockchain Hukuku, NFT ve Dijital Sanat, DeFi (Merkeziyetsiz Finans), Dijital Dönüşüm, Blockchain ve Uygulama Alanları gibi oturumların düzenleneceği ChainCamp 5 ve 6 Haziran tarihlerinde 12:00 – 18:00 arasında YouTube’dan canlı yayınlanacak.

Açılış konuşmasını İstanbul Üniversitesi İktisat Fakültesi Dekanı Prof. Dr. Sayım Yorğun’un yapacağı ChainCamp etkinliğinin oturumlarında konuşacak isimler arasında BtcTurk CEO’su Özgür Güneri, İstanbul Blockchain Women Yönetim Kurulu Başkanı Ebru Güven, Dr. Çağla Gül Şenkardeş, Menekşe Hüryaşar, İsmail Hakkı Polat, Tansel Kaya, Şen Ferhat, Av. Burçak Ünsal, Av. Elçin Karatay, CryptoIndexSeries CEO’su Gökçe Phillips, Dr. Hale Cide Demir, Migros Ticaret AŞ Teknik Müdürü Ümit Erinç, Migros Ticaret AŞ İş Geliştirme Müdürü Gökay Kılıç, TWC CEO’su Yavuz Uzun ve BDU-Uluslararası İş İnsanları ve Diplomatlar Birliği Başkanı Musa Karademir gibi profesyonel isimler yer alıyor. Ayrıca ”NFT ve Dijital Sanat” panelinde Heykeltıraş Hande Şekerciler, Yeni Medya Sanatçısı Arda Yalkın ve KriptoART Kurucu Ortağı Furkan Duran blockchain teknolojisinin sanat dünyasında yarattığı devrimi konuşacaklar. Etkinliğe katılan herkese Blockchain Kulübü’nün kendi yarattığı kripto varlık olan token (IUBC Token) hediye olarak dağıtılacak.

5 Haziran Cumartesi ChainCamp oturumlarını buraya tıklayarak izleyebilirsiniz.

6 Haziran Cumartesi ChainCamp oturumlarını buraya tıklayarak izleyebilirsiniz.

 

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.