''Girişimcilik Ekosisteminin Ekranı''

Beylikdüzü Trabzonlular Derneği Kahvaltıda Buluştu

Beylikdüzü Trabzonlular Derneği ve Karadeniz Yöresel Ürün Markası ”Ofsüt” işbirliği ile Beylikdüzü Yakuplu mahallesinde bulunan Trabzonlular Dernek lokalinde sabah kahvaltısı programı düzenledi.

Beylikdüzü Trabzonlular Dernek Başkanı Ali Osman Esertaş sabah kahvaltısı programına katılanlara kendi elleriyle Karadeniz yöresine özgü “Kuymak” ikramında bulundu. Ofsüt yöresel ürünleri ile hazırlanan kahvaltıya Beylikdüzü AK Parti İlçe Başkanı Mustafa Günaydın, MHP Beylikdüzü ilçe başkan yardımcısı Ali Şevki Karataş, Büyükçekmece Hastanesi Müdürü Aydın Başoğlu, İş İnsanı Fatih Altuntaş, Beylikdüzü Muhtarlar Dernek Başkanı ve Yakuplu Muhtarı Yüksel Kol,  İş insanı Osman Vanlıoğlu, Lonca Medya Yönetim Kurulu Başkanı iş kadını Nurhayat Varol, Genel Yayın Yönetmeni Durbey Duran, İnsan Kaynakları Müdürü ve İş Hukuku Yazarı Oktay Atalay, Mali Müşavir Uğur Gürbüz, Eğitmen Özcan Uzunoğlu gibi bir çok isim katıldı.

Dernek Başkanı Ali Osman Esertaş kahvaltıya katılanlara teşekkür etti. Etkinliklerin devam edeceğini ifade etti…

Sabah kahvaltısında Beylikdüzü Trabzonlular Derneğinde bir araya gelen Beylikdüzü sakinleri Lonca Medya mikrofonlarına düşüncelerini ve duygularını paylaştılar.

Yayınlarımızı tüm internet sitelerimizden takip edebilirsiniz.

 

Yoruma kapalı.