''Girişimcilik Ekosisteminin Ekranı''

Anneler Günü’nde eski telefonları Hepsiburada alıyor, 24 saat içinde yenisini yolluyor

Türkiye’nin Hepsiburada’sı Anneler Günü’ne özel “Eskiyi getir, yeniyi götür” hizmeti için hazırladığı yeni reklam filmini yayınladı. Bu yıl kendilerine yeni telefon alanlar, eskilerini annelere vermeyecekler. Eski telefonları bu yıl Hepsiburada alacak, nakit veya indirime çevirecek ve anneler 24 saat içinde yepyeni telefonlarına kavuşacak.

 

Hepsiburada kreatif ekibinin imzasıyla yayınlanan Anneler Günü reklamı bugüne kadar süregelmiş olan bir davranışımızı tekrar düşünmemize neden oluyor. Hepsiburada’nın Anneler Günü’ne özel “Eskiyi getir, yeniyi götür” hizmetiyle, kendisine yeni telefon alanlar, eski telefonlarını bu yıl annelerine vermeyecek, Hepsiburada’ya gönderecekler. Platform üzerinden 24 saatte teslimat seçeneneğinin yanı sıra, eski telefonları nakit ya da indirime çevirme fırsatı sunuluyor.

 

Reklam filminde Hepsiburada’nın müşteri memnuniyeti odaklı iletişim yaklaşımına paralel olarak, teknolojik atıkların geri dönüşümüne fayda sağlamanın yanı sıra müşterilerine hediye çeki veya indirim avantajı sağladığı “Eskiyi getir, yeniyi götür” ve 24 saatte teslimat hizmetleri ön plana çıkarılıyor. Eski telefonların annelere verilmesi davranışını espirili bir dille ele alarak, buna gönlü razı olmayanları Hepsiburada’nın bol seçenekli cep telefonu kategorisinden annelerine telefon seçmeye davet eden film TV’nin yanı sıra online mecralar ve sosyal medya hesapları üzerinden de tüketicilerle buluşuyor.

 

Reklamı filmini linkten izleyebilirsiniz: https://youtu.be/9U4l4c6_mIU

Künye

 

Reklamveren: Hepsiburada

Reklam Ajansı: Hepsiburada inHouse Ajans

Brand & Corporate Communications Director: Engin Bilgin

Creative Director: Akın Kalan

Yönetmen: Mehtap Canver

Reklam Yazarı: Ahmet Kaval

Motion Designer: Bulut Şengün

Prodüksiyon Sorumlusu: Pelin Günaydın

Kostüm Sorumlusu: Büşra Bakacak Balta

Kameraman Asistanı: Furkan Yıldız

Set Görevlisi: Turgay Erler

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.