''Girişimcilik Ekosisteminin Ekranı''

Anne Kız Arasındaki Benzersiz Bağ Derin Mevzu

Bilgen Öniz Kütükoğlu tarafından kaleme alınan ”Derin Mevzu” kitabı doğumundan itibaren zorlu ama sevgiyle sarmalanmış bir hayatın içine gözlerini açan Derin’in büyüme süreçleri; eşsiz duygularla ve okuru tüm bu sürece eşlik etmeye davet eden samimi bir üslupla anlatılıyor.

Yazar Bilgen Öniz Kütükoğlu tarafından kaleme alınan Derin Mevzu kitabı Beylikdüzü ilçesinde düzenlenen Barış ve Sevgi Buluşmaları etkinliklerinde Sahaf Festival’inde düzenlenen imza günü ile okuyucusu ile buluştu…

DERİN MEVZU

Mevzu Derin, öykü türüne yakın bir anlatımla, günce titizliği ile yazılmış bir ilk eser. Yaşanan gerçeklerin yükü ne kadar ağır olsa da satırlar arasında yazarın anlatımıyla ışığa doğru yürüyen bir umut saklı. Üstelik bu umut, saklandığı yerden çıkarak zorluklar karşısında yılmamanın ödülünün, hiçbir şeye benzemediğini haykırıyor.

BU, DERİN BİR ANNE-KIZ HİKÂYESİ

“Şimdi her şey çok daha iyi. Düştük, düştük kalktık ama hiç havlu atmadık. Diyorum ya artık biraz daha durulduk. Bunu yola daha enerjik devam etmek için yaptık. Ruh halimi sorarsanız; çok dayak yemiş bir şampiyon gibiyim.” Eğitim hayatına reklamcılık, spikerlik, proje yönetimi ve iletişim eğitmenliği gibi pek çok alanda devam eden Bilgen Öniz Kütükoğlu, bir süre haber spikerliği ve editörlüğü yapmış, TV programları hazırlayıp sunmuştur. Yazarın kızıyla yaşadığı serüvende, gücüne hayran bırakan bir anlatımla okuru bambaşka bir dünyaya davet eden Mevzu Derin, Yazardan Direkt Yayınevi’nden yayımlandı.

Lonca Medya

Beylikdüzü Barış ve Sevgi Buluşmaları Etkinlikleri

Yoruma kapalı.