''Girişimcilik Ekosisteminin Ekranı''

İş ve Proje Üretmeye Devam Edeceğiz!

Kırklareli Kaynarca Belediye Başkanı Serdar Türker’i pozitif enerjisi ve İstanbul genelinde iş ve siyaset dünyasının bir arada olduğu önemli organizasyonlarda mütevazi kişiliği ile görmek mümkün, Kaynarca Belediye Başkanlığı görevini başarı ile yürüten  başkan Türker finans sektöründeki tecrübesi ve insan odaklı çalışmaları ile hizmete ve bulunduğu makama değer katan belediye başkanları arasında dikkat çekiyor.

Kaynarca Belediye Başkanı Serdar Türker kişisel sosyal medya hesapları üzerinden yapmış oldukları çalışmalarla ilgili değerlendirmelerde bulundu.

Sevgili Hemşehrilerim
30 Mart 2014-31 Mart 2019 tarihinde gerçekleştirilen yerel seçimlerde; siz hemşehrilerimin yüksek teveccühüyle ve parti örgütümün güveniyle beraber Kaynarca halkının huzuruna iki kez çıkarak ve her defasında büyüyen bir destekle tekrar rekor oy oranı ile % 71,37 Kaynarca Belediye Başkanlığına seçildim.
2014 yılında aldığım emanete sahip çıkarak bu emaneti daha yükseklere taşımak adına var gücümle çalıştım, sizlerin takdiri ve izninizle birlikte çıktığım bu yolda; sizlerin de temsilcisi olma gururunu yaşadım ve yaşamaya devam ediyorum.
Kaynarcada hoşgörüyü, demokrasiyi ve barışı ilke edinmiş siz değerli hemşehrilerimizle daha mutlu bir yaşam alanı sunmak adına çalışmalar yapmaya devam ediyoruz. Seçim döneminde vaat etmiş olduğumuz projelerimizi gerçekleştirmek için bütün gayretimizi ortaya koyuyoruz.
Belediye Meclis Üyelerimiz ve Ekibimiz ile birlikte , zor şartlarda,  Pandemi Koşulları olmasına rağmen Kaynarcamıza bir çok Eserler ve Hizmetler kazandırdık , Öncelikle
☑️50 kişilik Yaşlı Bakım Evi
☑️Biyolojik Arıtma Tesisi ve Kollektör Hattı
☑️Butik Hotel
☑️Avrupa Birliği Projesi
☑️Bungolov Evler ve Restaurant
☑️Kadınlar Lokali
☑️Doğalgaz
☑️Türkiye’nin en ucuz Halk Ekmeği
☑️7 adet Çocuk Parkı
☑️Halı Saha ve Soyunma Odaları
☑️Basketbol ve Voleybol Sahası
☑️Tamamı Hibe 15 adet Hizmet aracı
☑️Eczane, Postane, Bankamatikler
☑️3 adet Meydan düzenlemesi
☑️Yazlık Düğün Yeri ve Atatürk Meydanı
☑️Mezarlıklar düzenlemesi
☑️15.000 adet kitabı ve tüm teknolojik cihazları olan Ekrem İmamoğlu Halk
Kütüphanesi
☑️Üreten Çiftçiler Yöresel Ürün Satış Yeri
☑️Kadın Eli Yöresel Ürün Satış Yeri
☑️Geleneksel Su Festivali
☑️Şemsiyeli Sokak düzenlemesi
☑️Toprak ve Mera Zaferleri
☑️Okul , Cami ve Spor Kulübüne destekler
Son gerçekleşen yerel seçimlerin üzerinden geçen 3 yılın ardından, şahsıma göstermiş olduğunuz güven ve destek için tekrar tekrar şükranlarımı sunuyorum.
Meclis Üyesi arkadaşlarıma , Personelimize ve her zaman yanımızda olup gücümüze güç katan değerli Kaynarca Halkıma çok teşekkür ediyorum.
Sizin mutluluğunuz benim mutluluğum, sizin huzurunuz benim huzurumdur. Sevdiklerinizle birlikte sağlıklı ve birlikte nice güzel günler geçirmeniz dileklerimle saygılarımı sunuyorum.
İş ve proje üretmeye devam edeceğiz.
☑️Bilgi Notu: Görev Süremiz içerisinde 14 çalışma arkadaşımız Emekli oldu , Emekli olan arkadaşlarımıza 2.4000.000.- TL Emekli ikramiye ödemesi yaptık . Emekli olan arkadaşlarımıza aileleri ile birlikte Sağlık ve Mutluluklar diliyorum.

 

Lonca Medya olarak bizlerde önümüzdeki günlerde Kırklareli Kaynarca Belediye Başkanı Serdar Türker’in misafiri olarak yapılan çalışmaları ve bu güzel ilçeyi hem sizlere tanıtmak hemde böylesine insan ilişkileri güzel bir belediye başkanı ile Görüntülü olarak gerçekleştireceğimiz röportajla siz okuyucu ve izleyicilerimizle buluşturacağız…

Lonca Medya Haber Yayınlarımız

 • www.lonca.tv
 • www.beylikduzu.com.tr
 • www.beylikduzu.tv
 • www.buyukcekmece.tv
 • www.avcilar.tv
 • www.silivri.tv
 • www.tekirdag.tv
 • www.icanadolu.org
 • www.58sivas.com
 • www.basinpress.org

Lonca Medya Sektörel Haber Yayınlarımız

 • www.kriptopara.tv
 • www.gayrimenkul.tv
 • www.kuafor.tv
 • www.arsa.tv
 • www.tekstil.tv

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.